




Автокрісло для Малюків COCO i-Size (0-15 міс до 13 кг) Black Melange - ОРИГІНАЛ
Інформація про товар:
- Кріплення за допомогою системи Isofix, регульована витяжка, незалежна від ручки для перенесення.
- Знімна підкладка для голови з пінного матеріалу.
- Знімний, міцно підтримуючий редуктор сидінь.
- Амортизуючі подушки з піни в області спини та тазу.
- XXL навіс для оптимального захисту від ультрафіолетового випромінювання.
- Центральна система регульованого ременя.
- Шеститактова регульована система ременя.
- Система повітряного потоку для кращої циркуляції повітря.
- Необов'язково застосовується із базою Isofix (i-size). Кріплення за допомогою системи Isofix або 3-х точкової ремінної системи.
- Система подорожей (TS): дитяче автокрісло сумісне з усіма адаптерами для колясок Maxi Cosi та іншими популярними марками.
- Система бокового захисту.
Розміри та деталі:
- Розмір 40-80 см, Вага 4,8 кг.
- Зовнішні розміри Ш 44 х В 57 х Д 65 см.
- Сидіння Ш 20 x В 42 x Д 27 см.
- 3-х точковий пояс.
- Вкладення з 3-х точковим поясом / система Isofix.
- Напрямок установки: проти напрямку руху.
- Колір: сірий, рожевий, чорний.
- Вікова група: 0-15 місяців (0-13 кг).
- Напрямок руху: проти напрямку руху (борт).
- Установка: Isofix, автомобільний 3-х точковий ремінь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ssur |
| Страна производитель | Германия |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Система крепления | Комбинированная |
| Состояние | Новое |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.8 кг |
| Высота | 42 см |
| Высота сиденья | 42 см |
| Глубина сиденья | 27 см |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 20 см |
| Ширина сиденья | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| vendor | Osann |
| Бренд товара | Osann |
| Возрастная группа | от 0 до 15 месяцев |
| Цвет | Черный, серый, розовый |
- Цена: 6 233 ₴

