




Дитяче Автокрісло NEO 360° (0-12 років до 36 кг) з системою Isofix Universe Grey - ОРИГІНАЛ
Особливості:
- Можна повертати на 360 ° для входу дитиною з обох сторін.
- Індивідуально регульовані з'єднувачі Isofix.
- 12-ти ступінчате регулювання висоти підголівника.
- Знімна м'яка вставка.
- Додатковий знімний підголівник.
- Автоматично регульована система ременів.
- Регулювання напрямку руху в 2 положення - сидячи і лежачи.
- 5-ти точкова ремінна система.
- Оббивка пояса і пряжки.
Розміри та деталі:
- Вага: 10,7 кг.
- Зовнішні розміри: Ш 46 х В 63,5 х Д 53 см.
- Тип пояса: 5-точковий пояс.
- Тип кріплення: Isofix.
- Ширина сидіння: 29 см.
- Глибина сидіння: 33 см.
- Висота спинки: 49,5 - 65 см.
- Напрямок установки: назад і вперед.
- Колір: сірий, чорний.
- Вікова група: 0 - 12 років (0-36 кг).
- Серія: Isofix.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ssur |
| Страна производитель | Германия |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.7 кг |
| Высота | 63.5 см |
| Высота сиденья | 65 см |
| Глубина сиденья | 33 см |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 46 см |
| Ширина сиденья | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| vendor | Osann |
| Бренд товара | Osann |
| Возрастная группа | от 0 до 12 лет |
| Цвет | Серый; Черный |
- Цена: 8 253 ₴





