




Дитяче автокрісло FOX2 (0-4 років до 18 кг) з системою Isofix Universe Grey - ОРИГІНАЛ
Особливості:
- П’ятиступінчатий регульований підголівник.
- Знімальна зручна вставка для новонароджених.
- Додаткова знімна подушка для голови.
- Регулюється в 3 положеннях сидячи і лежачи у напрямку руху.
- Система повітряного потоку.
- Включає базу Isofix.
- 11-позиційна підставка з можливістю регулювання висоти.
- Автоматично регульована система ременів.
- Система центрального пояса.
- Установка проти напрямку руху до 18 кг.
- У напрямку руху від 9 кг.
Розміри та деталі:
- Вага: 13,5 кг.
- Зовнішні розміри: Ш 44 х В 67 х Д 61 см.
- Тип пояса: 5-точковий пояс.
- Тип кріплення: система Isofix (в т. ч.).
- Ширина сидіння: 30 см.
- Глибина сидіння: 33 см.
- Висота спинки: 48-57 см.
- Напрямок монтажу: назад або вперед.
- Колір: сірий, чорний.
- Вікова група: 0 - 4 роки (0-18 кг).
- Напрямок руху: проти напрямку руху (борт), у напрямку руху.
- Збірка: Isofix.
- Стандарт затвердження: ECE R44 / 04.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ssur |
| Страна производитель | Германия |
| Наличие подлокотников | Да |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.5 кг |
| Высота | 67 см |
| Высота сиденья | 57 см |
| Глубина сиденья | 33 см |
| Длина | 61 см |
| Ширина | 44 см |
| Ширина сиденья | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| vendor | Osann |
| Бренд товара | Osann |
| Возрастная группа | от 0 до 4 лет |
| Цвет | Серый; Черный |
- Цена: 9 440 ₴




